Acest site utilizează cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. În cazul în care alegeți să continuați să utilizați website-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea modulelor noastre cookie.
Cookie-urile necesare ajută la a face un site utilizabil prin activarea funcţiilor de bază, precum navigarea în pagină şi accesul la zonele securizate de pe site. Site-ul nu poate funcţiona corespunzător fără aceste cookie-uri.
DenumireFurnizorScopExpirareTip
CookieConsenthttps://www.pizza5colturi.ro/Stochează statutul de consimțământ al utilizatorului pentru domeniul curent1 anHTTP
PHPSESSIDhttps://www.pizza5colturi.ro/Păstrează starea sesiunii de utilizatori între solicitările de pagină.29 zileHTTP
Cookie-urile de statistică îi ajută pe proprietarii unui site să înţeleagă modul în care vizitatorii interacţionează cu site-urile prin colectarea şi raportarea informaţiilor în mod anonim.
DenumireFurnizorScopExpirareTip
collectgoogle-analytics.comFolosit pentru a trimite date către Google Analytics despre dispozitivul și comportamentul vizitatorului. Urmareste vizitatorul pe dispozitive cat și pe canale de marketing.SessionPixel
_gahttps://www.pizza5colturi.ro/Înregistrează un ID unic care este utilizat pentru a genera date statistice despre modul în care vizitatorul folosește site-ul web.2 aniHTTP
_gathttps://www.pizza5colturi.ro/Utilizat de Google Analytics pentru a reduce rata solicitărilorSessionHTTP
_gidhttps://www.pizza5colturi.ro/Înregistrează un ID unic care este utilizat pentru a genera date statistice despre modul în care vizitatorul folosește site-ul web.SessionHTTP
APISID, HSID, PREF, SAPISID, SID, SSIDgoogle.comRetine informatii despre interactiunea utilizatorului cu servicii Google precum Google Maps, Google Calendar, Google+ etc.2 aniHTTP
NIDgoogle.comRetine informatii despre interactiunea utilizatorului cu servicii Google precum Google Maps, Google Calendar, Google+ etc.6 luniHTTP
Cookie-urile sunt mici fişiere de text ce pot fi utilizate de către site-urile web pentru a face utilizarea lor mai eficientă.

Legea stipulează că putem stoca cookie-uri pe dispozitivul dvs., în cazul în care ele sunt strict necesare pentru operarea acestui site. Pentru toate celelalte tipuri de cookie-uri avem nevoie de permisiunea dvs.

Acest site utilizează diferite tipuri de cookie-uri. Unele cookie-uri sunt plasate de către servicii părţi terţe care apar pe paginile noastre.

Puteți, în orice moment, să modificați sau să vă retrageți acordul din Declarația privind modulele cookie de pe website-ul nostru.

Aflați mai multe despre cine suntem, cum ne puteți contacta și cum procesăm datele personale în Politica noastră de confidențialitate.
Rezoluția actuală este prea mare pentru ca versiunea mobilă să fie afisata corect. Alege "request desktop site" pentru o vizualizare corectă.
Rezoluția actuală este prea mică pentru ca site-ul să poată fi afişat corect. Puteți comanda telefonic la unul din următoarele numere:
0257 273 273 Str. Obedenaru, Nr. 22, Arad

0.00 lei
Pizza 5 Colțuri x UTA Arad

Pizza 5 Colțuri x UTA Arad
20 Ian 2021

Relația dintre Pizza 5 Colțuri și UTA a devenit deja o tradiție și ne bucurăm mereu că avem oportunitatea de a fi alături de echipa noastră de suflet, să ne implicăm și să le fim alături la fiecare meci.

În 2021 am reușit să avem împreună cu UTA Arad tot mai multe acțiuni frumoase.


Mural Pizza 5 Colțuri x UTA Arad

În octombrie 2020 am inaugurat muralul realizat la locația noastră din Vlaicu. Muralul este un simbol al victoriei, al efortului și al mândriei de a fi arădeni. Ne-am bucurat împreună cu echipa noastră preferată de o inaugurare cu pizza delicioasă, zâmbete și entuziasm. Pe mural s-au semnat jucătorii și antrenorii UTA, iar arădenii au primit gestul cu bucurie, pentru că se mândresc cu echipa arădeană de fotbal.


Concurs „Susține echipa favorită și câștigă”

Ne-am dorit să marcăm momentul special în care UTA Arad a intrat în Liga I și să avem un concurs special pentru fanii echipei. „Arată-ne ce fel de suporter ești” a reușit să-i aducă pe susținători, măcar cu sufletul, mai aproape de echipa lor preferată înaintea meciului, dacă nu au putut fi fizic prezenți pe noul stadion. Ei au postat în comentarii fotografii în vestimentația specifică, arătându-le tuturor cum susțin ei UTA. Marele câștigător a primit un tricou UTA și o pizza Big din partea noastră, iar următorii 5 câștigători au primit una dintre cele 5x pizza Big.


Concursul „Ghicește scorul și câștigă!”

Începând din septembrie 2020, ca să răsplătim comunitatea din Arad am creat o serie de concursuri periodice în care fanii echipei UTA au șansa de a câștiga una dintre cele 5 pizza BIG, dacă pronosticul lor pentru meci este corect, iar răspunsul este trimis înainte de fluierul de start al meciului. Concursul nostru se bucură în continuare de succes și de un număr mare de participanți pasionați de fotbal.

Sperăm ca și anul acesta să avem concursuri distractive pentru suporterii echipei. Hai, UTA!